Olej szafranowy od Bio Nature – zdziwisz się, co potrafi!

olej-szafranowy.jpgOlej szafranowy jest bardzo nietypowym i ekskluzywnym olejkiem. Ma niespotykane właściwości, które decydują o tym, że kosmetyk jest oryginalny i ma wiele zastosowań. Firmy kosmetyczne chętnie używają go w swoich produktach, ponieważ działa on jak świetny kosmetyk odmładzający, ochraniający i regenerujący. Używanie olejku szafranowego na włosy dogłębnie je zregeneruje i odżywi, nawilży nawet bardzo zniszczone pukle o wysokiej porowatości. Olejek szafranowy (nazywany też olejkiem krokoszowym) dobrze radzi sobie z wysuszoną, zmęczoną skórą, której brak jędrności i nawilżenia. Osoby będące w wieku, który wymaga od nich profilaktyki anty – aging również polubią się z olejkiem szafranowym. Działa on bowiem jak naturalny lifting. Regularne stosowanie oleju szafranowego usprawnia procesy zachodzące wewnątrz komórek, a gęstość skóry poprawia się. Twarz wygląda na wypoczętą, jędrną, młodszą.

Olej szafranowy od Bio Nature jest bardzo pomysłowo wydany, ponieważ zamknięto go w buteleczce atomizerem. To ułatwia aplikację produktu, który można szybko i równomiernie rozpylić na ciele lub włosach. OLEJEK SZAFRANOWY Bio Nature zamknięty jest w ciemnej butelce, dzięki czemu nie zjełczeje szybko, a my zużyjemy całe 100 ml produktu.

Atomizer ułatwia aplikację olejku szafranowego zwłaszcza na włosy, ponieważ lekka mgiełka nie obciąży kosmyków i równomiernie pokryje wszystkie pukle. Można go używać rano, podczas stylizacji włosów, lub wielokrotnie w ciągu dnia, aby zapewnić kosmykom ochronę i blask. Zaaplikowany na same końców włosów ochroni je przed rozdwajaniem i sprawi, że będą one sprężyste i zadbane. Rozpylacz nie zacina się i równomiernie rozpyla produkt. Olejek jest dosyć wydajny – pamiętajmy jednak, że im więcej zastosowań ma dany produkt, tym szybciej się kończy.

Olejek szafranowy od Bio Nature ma jeszcze jedną, unikatową właściwość: zastosowany po depilacji sprawia, że włoski wolniej rosną, a skóra nie jest podrażniona i sucha. Olej szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy ani na włosach, ani na ciele. Przy wyjątkowo przesuszonej skórze twarzy można go aplikować podczas wieczornych zabiegów pielęgnacyjnych, najlepiej przed nałożeniem warstwy kremu na noc.